Розпорядження №2-к від 05.01.2018 року Про проведення щорічного профілактичного медичного огляду в Ізюмській районній раді

Продовжувати читання Розпорядження №2-к від 05.01.2018 року Про проведення щорічного профілактичного медичного огляду в Ізюмській районній раді

«Шановні земляки!

Від імені Ізюмської районної ради прийміть найщиріші вітання з наступаючим Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Новий рік – це свято-рубіж, коли ми підбиваємо підсумки минулого року і ставимо цілі на наступний. Тож нехай це свято принесе у ваше життя добро, благополуччя, щастя і здійснення всього того, про що ви давно мріяли.

Бажаю Всім міцного здоров’я на довгі роки, людського щастя, добра, миру й взаєморозуміння, успіхів у роботі, сімейного добробуту.

Щасливого Нового року та Різдва Христового!

Голова Ізюмської районної ради С. Дуванський, депутатський корпус».

28 грудня свій День народження відзначає депутат обласної ради Ісламов Вісхан Алавдійович!

Шановний Вісхане Алавдійовичу!

Зичу Вам від усієї душі здійснення всіх планів та задумів!

Нехай підґрунтям щасливого життя і плідної роботи буде міцне здоров’я, а віра, надія та любов залишатимуться вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами!

Впевнений, що людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, людяність і уміння творити добро!

З повагою, голова районної ради                                              С.Дуванський

28 грудня свій День народження відзначає депутат районної ради Приймак Світлана Леонідівна!

Шановна Світлано Леонідівно!

Від щирого серця вітаю Вас із Днем народження і зичу радості, творчої наснаги і оптимізму, незгасної енергії та наполегливості. Нехай  Вас завжди супроводжує  удача, а  доля буде прихильною.

Нехай  життєва чаша буде сповнена здоров’ям, щастям і благополуччям. Нехай поруч із Вами будуть завжди талановиті однодумці і вірні друзі.

З повагою, голова районної ради                                       С.Дуванський

ІКХП СВЯТКУЄ 30-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ

Працівники, ветерани та гості Ізюмського комбінату хлібопродуктів зібралися в палаці «Залізничник» на святкування 30-річного ювілею підприємства. Комбінат, будівництво якого було розпочато у січні 1984 року, вже в грудні 1987 року дав першу продукцію. Продовжувати читання ІКХП СВЯТКУЄ 30-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ