Рішення №282

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                 РІШЕННЯ                

ХVІ сесії  районної ради VІI скликання

                   16.02.2017 року                                                            № 282-VIІ

Про надання в оренду комунальному

підприємству «Ізюмрайкомунсервіс»

Ізюмської районної ради Харківської

області основних засобів

     

Розглянувши лист комунальному підприємству «Ізюмрайкомунсервіс» від 06.02.2017 №08/17 про надання в оренду персонального комп’ютера, відповідно до  ст. ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати в оренду комунальному підприємству «Ізюмрайкомунсервіс» Ізюмської районної ради Харківської області персональний комп’ютер б/в у складі: монітор «Asus», системний блок, клавіатура, маніпулятор «миша» балансовою вартістю 2998,00 грн. (дві тисячі дев’ятсот дев’яносто вісім грн. 00 коп.), на термін – 2 роки 11 місяців, з орендною платою 1,00 грн. (одна) на рік, згідно з Методикою розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться у комунальній власності територіальних громад сіл Ізюмського району, затвердженою рішенням ХХХІХ сесії районної ради V скликання  від 02.04.09 №378- V.

 

  1. Заступнику голови Ізюмської районної ради Харківської області Сердюку В.М. укласти з КП «Ізюмрайкомусервіс» договір оренди основних засобів відповідно до  чинного законодавства України.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку району, спільної власності територіальних громад району, інвестицій та розвитку бізнесу, з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, торгівлі, зв’язку та паливно-енергетичного комплексу (Федченко В.В.).

 

 

Голова районної ради                                                                    С. Дуванський