Розпорядження №8-о

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я                 

                     14 березня 2017 року                   м. Ізюм                                 № 8-о

Про оголошення конкурсу

на заміщення вакантної посади 

 

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року №169 (із змінами), керуючись   ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади – начальника фінансово-господарського відділу виконавчого апарату (секретаріату) районної ради.
  2. Начальнику відділу з загальних та кадрових питань виконавчого апарату (секретаріату) районної ради Погребняк Н.О.:

2.1. Дати оголошення щодо проведення конкурсу на радіо «Радіо-Ізюм» та оприлюднити на офіційному сайті Ізюмської районної ради Харківської області (текст оголошення додається).

2.2. Забезпечити прийом документів від претендентів на участь у конкурсі протягом 30 календарних днів з дня повідомлення про оголошення конкурсу на радіо «Радіо-Ізюм».

2.3. Довести дане розпорядження до відома працівників виконавчого апарату (секретаріату) районної ради.

3.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної ради В.М.Сердюка.

Голова районної ради                                                С.Дуванський

 

 

З розпорядження ознайомлені:                                    В.Сердюк

Н.Санжаревська

Т.Посунько

С.Грінкевич

О.Долгарьова

Ю.Добрик

Н.Погребняк

Г.Іванова

 

 

Ізюмська  районна рада Харківської області,

пл.Центральна, 1, м.Ізюм, Харківська обл.

 

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

НА ЗАМІЩЕННЯ  ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

начальника фінансово-господарського відділу

виконавчого апарату (секретаріату) районної ради

 

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України; повна вища освіта в галузі економіки та фінансів, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування чи стаж роботи на державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років, знання державної мови, уміння працювати на комп’ютері.

Додаткова інформація про умови конкурсу, основні функціональні  обов’язки, розмір та умови оплати  праці надаються відділом з загальних та кадрових питань виконавчого апарату (секретаріату) районної ради, або за телефонами 2-20-75, 2-21-31.

Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня повідомлення про оголошення конкурсу на радіо «Радіо-Ізюм», за адресою: м.Ізюм, пл.Центральна, 1, Ізюмська районна рада Харківської області, 3 поверх, каб. № 22.

 

Документи для участі у конкурсі:

 

заява про участь у конкурсі; заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування, за минулий рік, за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»; копія документа, який посвідчує особу, копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); згода на обробку персональних даних (надається при поданні документів у відділі з загальних та кадрових питань виконавчого апарату (секретаріату) районної ради)