Рішення №289

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                 РІШЕННЯ                

ХVІІ сесії  районної ради VІI скликання

                   21.04.2017 року                                                            № 289-VIІ

Про внесення змін до Програми

соціального захисту населення

Ізюмського району на 2017 рік

 

 

Заслухавши інформацію управління соціального захисту населення Ізюмської районної державної адміністрації про внесення змін до Програми соціального захисту населення Ізюмського району на 2017 рік,  затвердженої рішенням ХIV сесії районної ради VІI скликання від 22 грудня 2016 року № 218-VІI на підставі ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести до Програми соціального захисту населення Ізюмського району на 2017 рік, затвердженої рішенням ХIV сесії районної ради VІI скликання від 22 грудня 2016 року № 218-VІI наступні зміни:

 

1.1. Абзац перший Розділу 1 викласти в такій редакції: «Програма соціального захисту населення Ізюмського району на 2017 рік (далі – Програма) розроблена відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації», «Про оплату праці», «Про охорону праці» для вироблення дієвих механізмів захисту населення від наслідків загострення проблем, пов’язаних з економічною кризою. Вона спрямована на підтримку найбільш незахищених верств населення, а саме, працездатних і непрацездатних громадян району та громадян, які працюють або працювали в установах та організаціях, що забезпечують потреби мешканців району, які за віком, за станом здоров’я чи у зв’язку із ситуацією на ринку праці перебувають у скрутному становищі.».

 

1.2. Абзац другий Розділу 2 викласти в такій редакції: «- підтримка найбільш незахищених верств населення, а саме, працездатних і непрацездатних громадян району та громадян, які працюють або працювали в установах та організаціях, що забезпечують потреби мешканців району, які за віком, за станом здоров’я чи у зв’язку із ситуацією на ринку праці перебувають у скрутному становищі;».

 

 

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку, свободи слова, інформації та регуляторної політики, соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури та молодіжної політики (Тютюнник Л.О.).

 

 

 

Голова районної ради                                                                    С. Дуванський