Рішення №307

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                 РІШЕННЯ                

ХVІІ сесії  районної ради VІI скликання

                   21.04.2017 року                                                            № 307-VIІ

Про надання в оренду фізичній особі-

підприємцю Адіханяну А.М. частину

нежитлової будівлі за адресою:

вул. Гагаріна, 1, м. Ізюм.

                               

 

Розглянувши заяву фізичної особи-підприємця (ФОП) Адіханяна А.М. від 01.08.2016р., та звіт незалежної експертної оцінки ринкової вартості нерухомого майна, щодо оренди комунального майна, розташованого за адресою:                     м. Ізюм, вул. Гагаріна, 1, враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку району, спільної власності територіальних громад району, інвестицій та розвитку бізнесу, з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, торгівлі, зв’язку та паливно-енергетичного комплексу, відповідно до  статей 43, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати в оренду фізичній особі-підприємцю Адіханяну Аркадію Миколайовичу частину нежитлової будівлі загальною площею 34,5м2, розташовану на підвальному поверсі у будівлі за адресою: м. Ізюм, вул. Гагаріна, 1, терміном на 15 років з орендною платою згідно з Методикою розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться у комунальній власності територіальних громад сіл Ізюмського району, затвердженою рішенням ХХХІХ сесії районної ради V скликання від 02.04.09 р. № 378-V.

 

  1. Заступнику голови районної ради Сердюку В. М. укласти з ФОП Адіханян А.М. договір оренди частини нежитлової будівлі відповідно до вимог чинного законодавства України.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально – економічного розвитку району, спільної власності територіальних громад району, інвестицій та розвитку бізнесу, з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, торгівлі, зв’язку та паливно-енергетичного комплексу (Федченко В.В.).

 

 

 

Голова районної ради                                                                       С. Дуванський