Рішення №308

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                 РІШЕННЯ                

ХVІІ сесії  районної ради VІI скликання

                   21.04.2017 року                                                            № 308-VIІ

Про затвердження «Технічної документації з

нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що

знаходиться у власності  гр.Костенко Надії Максимівни 

для ведення товарного сільськогосподарського

виробництва (КВЦПЗ- 01.01),  на території

Капитолівської сільської ради (за межами населених

пунктів) Ізюмського району Харківської області»

 

Розглянувши «Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки що знаходиться у власності  гр.Костенко Надії Максимівни  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ- 01.01),  на території Капитолівської сільської ради (за межами населених пунктів) Ізюмського району Харківської області», керуючись ст.10, ст.23 Закону України «Про оцінку земель» та ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада:

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити ««Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки що знаходиться у власності гр.Костенко Надії Максимівни  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ- 01.01),  на території Капитолівської сільської ради (за межами населених пунктів) Ізюмського району Харківської області». Грошова оцінка земельної ділянки площею 4,3111 га складає 175588,47 грн. (сто сімдесят п’ять тисяч п’ятсот вісімдесят вісім грн. 47 коп.)
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористування, екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків (Сумець М. І.).

 

 

Голова районної ради                                                                      С. Дуванський