Розпорядження №22-о

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я                 

                     01 червня  2017 року                   м. Ізюм                                 № 22-о

Про скликання позачергової

ХVІІІ сесії Ізюмської районної ради  

Харківської області VІІ скликання

 

 

Відповідно до ст.46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту районної ради, листа голови районної державної адміністрації від 01 червня 2017 року № 01-21/1217:

  1. Скликати позачергову ХVІІІ сесію Ізюмської районної ради Харківської області VІІ скликання.
  2. Пленарне засідання позачергової ХVІІІ сесії Ізюмської районної ради Харківської області VІІ скликання провести 07 червня 2017 року о 09.00 у великій залі засідань.
  3. Винести на розгляд такі питання:

3.1. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Ізюмського району на 2017 рік.

3.2. Про затвердження структури, штатного розпису та кошторису витрат на утримання виконавчого апарату (секретаріату) районної ради на 2017 рік.

3.3. Про внесення змін до рішення ХІV сесії районної ради VIІ скликання від 22 грудня 2016 року №239-VIІ «Про Ізюмський районний бюджет на 2017 рік».

3.4. Про надання згоди на проведення централізованих розрахунків по погашенню заборгованості в різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з водопостачання та водовідведення, які надані населенню, для реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 18.05.2017 №332.

3.5. Про надання дозволу відділу освіти Ізюмської райдержадміністрації на списання з балансу непридатних для використання необоротних активів

3.6. Про зміну назви ВІРНОПІЛЬСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІЗЮМСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на ВІРНОПІЛЬСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС ІЗЮМСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ та затвердження статуту в новій редакції.

3.7. Про затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ІЗЮМРАЙКОМУНСЕРВІС» ІЗЮМСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» в новій редакції.

3.8. Про погодження лімітів на спеціальне використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів.

3.9. Про скасування рішення ХVІ сесії Ізюмської районної ради VІІ скликання №277 від 16.02.2017 р. «Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл Ізюмського району нежитлової будівлі за адресою: вул.Перемоги, 50, с.Заводи із приватної власності Шевлякова М.М.».

3.10. Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Бугаївської сільської ради (за межами населених пунктів) Ізюмського району

Харківської області».

  • Різне.
  1. Виконавчому апарату районної ради оприлюднити це розпорядження на сайті Ізюмської районної ради Харківської області та довести до відома депутатів районної ради.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова районної ради                                                                   С. Дуванський