Перший Харківський регіональний Форум старост

8 грудня 2021 року у Харкові пройшов перший Харківський регіональний Форум старост, у якому взяли керівництво Ізюмської районної ради, старости та голови територіальних громад Ізюмського району.
Захід відбувся у Харківській обласній філармонії, де було встановлено сім локацій, на яких представлені практики роботи місцевих рад новоутворених районів та територіальних громад регіону.
Перед початком пленарної частини Форуму голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко, її заступники Валерія Мураєва та Богдан Мальований, керівник обласної державної адміністрації Олександр Скакун, представники Харківської міської ради, голови постійних комісій облради, передставники правоохоронних органів ознайомилися з кращими практиками, які напрацьовані у громадах.
На заході обговорили питання взаємодії старост і поліцейського офіцера громади, забезпечення безпеки мешканців територіальних громад.
Увагу приділили інформаційно-методичному та правовому забезпеченню інституту старост, питанням координації роботи старост та взаємодії між громадами, а також формування місцевих бюджетів та лобіювання інтересів старостинських округів.
З інформацією виступили представники правоохоронних структур області, експерти з питань місцевого самоврядування. Досвідом поділилися голова Богодухівської районної ради Юрій Яцина та Мерефянський міський голова Веніамін Сітов.