«Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати рад усіх рівнів!

Вітаємо всіх представників органів місцевого самоврядування, депутатів і виборців всієї громади, які вболівають за проблеми нашого району, дбають про його розквіт і процвітання, з Днем місцевого самоврядування в Україні!

 Цей день дійсно став народним святом, бо місцеве самоврядування сьогодні − найближче до людей і їхніх турбот.

Місцеве самоврядування є вагомою складовою реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Саме Вам випала висока честь і відповідальна місія об’єднувати громадян різного віку, політичних уподобань у спільному прагненні зробити наш край  щасливим і багатим.

Прийміть слова вдячності за Вашу сумлінну та самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад, в ім’я розквіту Ізюмщини. Бажаємо нових здобутків у Вашій відповідальній діяльності. Нехай розуміння і підтримка Вашої громади завжди надають Вам впевненості у подоланні перешкод і досягненні бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Окремо хочеться привітати теплими і щирими словами ветеранів місцевого самоврядування. Ми глибоко поважаємо Ваш неоціненний досвід, небайдужість, готовність прийти на допомогу.

 З нагоди свята бажаємо від щирого серця землякам − усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси − міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх ваших життєвих мрій і сподівань.

Голова Ізюмської районної ради С. Дуванський, депутатський корпус».