ПРОЕКТИ «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ» ЗАВЕРШЕНО ЩЕ В ТРЬОХ СЕЛАХ

З цього приводу на урочистості в селах Капитолівка, Бабенкове та Липчанівка завітали депутат Харківської обласної ради Вісхан Ісламов, голова районної ради Сергій Дуванський. pаступник голови РДА Василь Лесик, , начальник відділу освіти РДА Світлана Дворкіна, голови сільрад, представники громад та інші.

У Капитолівці реалізовано міні-проект громадської організації «Надія-К» вартістю 200 тис.грн. «Затишна школа – рідному селу», завдяки якому в шкільному підрозділі НВК зроблено капітальний ремонт системи опалення. В Бабенковому ініціативна група цього села виграла проект «Затишний куточок на селі», і тепер тут в територіальному центрі соціального обслуговування з’явилася спеціалізована апаратура (обсяг фінансування – 140 тис.грн.). У Липчанівці громадська організація «Благо дать» впровадила в життя проект «Найкраще майбутнє – дітям», подарувавши таким чином дітям частинку тепла, яке відображається заміною частини старих вікон на нові енергозберігаючі (вартість проекту – 200 тис.грн).

Невеликими святковими заходами громади сіл відзначили вдале завершення міні-проектів. Як дорослі, так і діти дякували всім причетним до покращення умов їхнього життя. Окрему вдячність отримав Вісхан Ісламов, за сприяння якого у конкурсі «Разом в майбутнє» конкурсна комісія схвалила 11 проектів в Ізюмському районі. Вісхан Алавдійович, у свою чергу, подякував тим, хто доклав максимум зусиль задля цього покращення, та побажав плідної праці в підготовці нових проектів в майбутньому, бо наступного року збільшується як загальний фонд їхнього фінансування з 30 до 50 мільйонів гривень, так і з 200 до 300 тис. гривень збільшиться сума фінансування кожного проекту окремо.