Розпорядження №47-о

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я                 

                     08 листопада  2017 року                   м. Ізюм                                 № 47-0

 

 

Про визначення відповідальної особи

за забезпечення застосування

електронного цифрового підпису в

Ізюмській районній раді Харківської області

 

Відповідно до Порядку застосування електронного цифрового підпису органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями державної форми власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року № 1452 (зі змінами), з метою отримання послуг електронного цифрового підпису в Акредитованому центрі сертифікації ключів ІДД ДФС:

  1. Призначити відповідальною особою, на яку покладено обов’язки забезпечення електронного цифрового підпису у Ізюмській районній раді Харківської області,  Посунько Тетяну Миколаївну начальника організаційного відділу виконавчого апарату (секретаріату) районної ради.
  2. Розпорядження голови районної ради від 24 березня 2016 року №12-о «Про визначення відповідальної особи за забезпечення застосування електронного цифрового підпису в Ізюмській районній раді Харківської області» вважати таким, що втратило чинність.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження, а також відповідальність за організацію застосування електронного цифрового підпису у Ізюмській районній раді Харківської області залишаю за собою.

 

 

Голова районної ради                                                С.Дуванський

 

 

З розпорядженням ознайомлена                                  Т.Посунько