ЗНАЧНА ПОДІЯ У СЕЛІ КОМАРІВКА

У Комарівському старостинському окрузі Оскільської сільської ради Ізюмського району відбулося урочисте відкриття Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), обладнаного на кошти, виділені у рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

На відкритті Територіального центру були присутні депутат Харківської обласної ради Вісхан Ісламов, голова районної ради Сергій Дуванський, голова Ізюмської районної державної адміністрації Любов Шамрай, голова Оскільської сільської ради Геннадій Загоруйко, виконуюча обов’язки старости Комарівського старостинського округа Олена Монастирська, директор Територіального центру райради Олексій Тюльпа, представники сільської громади.

В.о. старости Комарівського старостинського округа Олена Монастирська на правах господарки висловила від усієї сільської громади висловила подяку ініціативній групі проекту та усім, хто сприяв його реалізації. У своїй промові Олена Володимирівна повідомила, що, у відповідь на її звернення, народний депутат України Віктор Остапчук пообіцяв надати додаткове обладнання для щойно відкритого Центру соціального обслуговування.

Керівники району привітали громаду Комарівки з відкриттям довгоочікуваного Територіального центру надання соціальних послуг. Голова Ізюмської райдержадміністрації Любов Шамрай у своєму виступі наголосила, що теперішнє відкриття є одним з перших кроків зроблених новоствореною Оскільською об’єднаною громадою, до складу якої входить Комарівський старостинський округ. Також голова РДА розповіла, що в цьому році ділянка дороги від с. Комарівка до с. Миколаївки внесена у перелік доріг, що потребують першочергового ремонту.Ремонт цієї проблемної ділянки зробить пересування до центральної садиби округу зручним і безпечним.

Депутат Харківської обласної ради Вісхан Ісламов у своєму виступі розповів, що придбання обладнання для відділення соціальної-побутової адаптації Територіального центру соціального обслуговування  було реалізовано завдяки міні-проекту «Здоров’я на службі людей» в рамках обласного проекту «Разом в майбутнє» та побажав ініціативній групі наснаги у наступних проектах.

Директор Територіального центру районної ради Олексій Тюльпа привітав з відкриттям 12-ого Територіального центру надання соціальних послуг в Ізюмському районі та провів невеличку екскурсію по кабінетам, де всі бажаючі змогли спробувати лікувальні дії обладнання.

01 20003 20004 20007 20008 20009 20005 20006 200