Проект Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, загальною площею 5,6845га, приватної власності, що надані для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Олександрівської сільської ради Ізюмського району Харківської області»

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                 РІШЕННЯ                

ХХVІІ сесії  районної ради VІI скликання

Про затвердження «Технічної документації

з нормативної грошової  оцінки земельних

ділянок сільськогосподарського призначення,

загальною площею 5,6845га, приватної власності,

що надані для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва,

розташованих за межами населених пунктів

на території Олександрівської сільської ради

Ізюмського району Харківської області»

 

 

Розглянувши «Технічну документацію з нормативної грошової  оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, загальною площею 5,6845га, приватної власності, що надані для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Олександрівської сільської ради Ізюмського району Харківської області», замовником якої є гр. Тимощук Павло Іванович, керуючись ст.ст. 10, 23 Закону України «Про оцінку земель» та ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада:

 

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити «Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, загальною площею 5,6845га, приватної власності, що надані для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Олександрівської сільської ради Ізюмського району Харківської області». Грошова оцінка земельних ділянок складає:

 

  • земельної ділянки площею 4,9108га – 170229,19 грн. (сто сімдесят тисяч двісті двадцять дев’ять грн. 19 коп.);
  • земельної ділянки площею 0,7737га – 29057,67 грн. (двадцять дев’ять тисяч п’ятдесят сім грн. 67 коп.).

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористування, екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків (Сумець М.І.).

 

 

Голова районної ради                                                                          С. Дуванський