Проект Про погодження тарифу на роботи та послуги з інвентаризації нерухомого майна, що виконуються комунальним підприємством «Архітектурне бюро та бюро технічної інвентаризації Ізюмського району»

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                 РІШЕННЯ                

ХХVІІ сесії  районної ради VІI скликання

Про погодження тарифу на роботи

та послуги з інвентаризації нерухомого

майна, що виконуються комунальним

підприємством «Архітектурне бюро та бюро

технічної інвентаризації Ізюмського району»

 

Керуючись  п.37 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою приведення тарифу на роботи та послуги з інвентаризації нерухомого майна, що виконуються комунальним підприємством «Архітектурне бюро та бюро технічної інвентаризації Ізюмського району», у відповідність до витрат підприємства, враховуючи рішення сільських рад Ізюмського району:

 

 

ВИРІШИЛА:

  1. Погодити тариф на роботи та послуги з інвентаризації нерухомого майна, що виконуються комунальним підприємством «Архітектурне бюро та бюро технічної інвентаризації Ізюмського району», у розмірі 63,70 грн. без ПДВ за 1 нормо-годину послуг.
  2. Рішення набуває чинності з дня офіційного оприлюднення в друкованих засобах масової інформації.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку, свободи слова, інформації та регуляторної політики, з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури та молодіжної політики.

 

Голова районної ради                                                                      С. Дуванський