ПРОЕКТ Про продовження терміну оренди частини приміщення, наданого Ізюмській райдержадміністрації

 

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА  РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Проект

Р І Ш Е Н Н Я

ХХVІІ сесії районної ради VІІ скликання

________________________                                                                              № _______

 

 

Про продовження терміну оренди

частини приміщення, наданого

Ізюмській райдержадміністрації 

Розглянувши лист Ізюмської райдержадміністрації від________.2018 № _____ стосовно продовження терміну оренди комунального майна, відповідно до  ст. ст.43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Продовжити термін оренди частини приміщення розташованого за адресою: м. Ізюм, пл. Центральна,1, основною площею – 380,5м.кв., та площею загального користування – 145,5м.кв., в тому числі підвал та гаражний бокс, площею 114,0м.кв., наданого в оренду Ізюмській райдержадміністрації, на термін – 2 роки 11 місяців, з орендною платою, згідно з Методикою розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться у комунальній власності територіальних громад сіл Ізюмського району, затвердженою рішенням ХХІV сесії районної ради VІІ скликання від 23.11.2017 №363- VІІ, 1,00грн. на рік.

 

  1. Заступнику голови районної ради Сердюку В.М. укласти з Ізюмською райдержадміністрацією додаткову угоду на продовження терміну оренди відповідно до чинного законодавства України.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально – економічного розвитку району, спільної власності територіальних громад району, інвестицій та розвитку бізнесу, з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, торгівлі, зв’язку та паливно-енергетичного комплексу (Федченко В.В.).

Голова районної ради                                                                      С. Дуванський