Проект рішення Про затвердження Програми «По забезпеченості матеріальними та дезінфекційними засобами необхідними для умертвіння тварин, проведенню ветеринарно-санітарних робіт в вогнищі інфекції, забезпечення функціонування карантинно-поліцейських постів на 2018-2019 рік»

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                 РІШЕННЯ               Проект

ХХХІ сесії  районної ради VІI скликання

                                   _____________                                                                  №_____VIІ

Про затвердження Програми «По забезпеченості

матеріальними та дезінфекційними засобами

необхідними для умертвіння тварин,

проведенню ветеринарно-санітарних робіт

в вогнищі інфекції, забезпечення функціонування

карантинно-поліцейських постів на 2018-2019 рік»

 

          

Заслухавши інформацію Ізюмського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в  Харківській області про затвердження Програми «По забезпеченості матеріальними та дезінфекційними засобами необхідними для умертвіння тварин, проведенню ветеринарно-санітарних робіт в вогнищі інфекції, забезпечення функціонування карантинно-поліцейських постів на 2018-2019 роки», відповідно до Закону України «Про ветеринарну медицину», ст. ст.  90, 91 Бюджетного Кодексу України, постанов КМУ від 15.08.1992р. № 478 (зі змінами), від 23.04.2008р. № 413 (зі змінами) та від 20.04.1998р. №517 «Про затвердження положень про державні надзвичайні протиепізоотичні комісії», керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити Програму «По забезпеченості матеріальними та дезінфекційними засобами необхідними для умертвіння тварин, проведенню ветеринарно-санітарних робіт в вогнищі інфекції, забезпечення функціонування карантинно-поліцейських постів на 2018-2019 роки» (додається).

  1. Районній державній адміністрації забезпечити в районі реалізацію заходів Програми «По забезпеченості матеріальними та дезінфекційними засобами необхідними для умертвіння тварин, проведенню ветеринарно-санітарних робіт в вогнищі інфекції, забезпечення функціонування карантинно-поліцейських постів на 2018-2019 роки», виходячи з можливостей районного бюджету на 2018 рік.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористування, екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків (Сумець М.І.).

 

Голова районної ради                                                                       С. Дуванський