Проект рішення Про хід виконання Програми розвитку архівної справи в Ізюмському районі на 2016-2019 роки, затвердженої рішенням XІІ сесії районної ради VIІ скликання від 16 листопада 2016 року № 183-VIІ

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                 РІШЕННЯ               Проект

ХХХІ сесії  районної ради VІI скликання

                                   _____________                                                                  №_____VIІ

Про хід виконання Програми

розвитку архівної справи

в Ізюмському районі на 2016-2019 роки,

затвердженої рішенням XІІ сесії

районної ради VIІ скликання

від 16 листопада 2016 року № 183-VIІ

 

 

          

Заслухавши інформацію архівного відділу Ізюмської райдержадміністрації про хід виконання Програми розвитку архівної справи в Ізюмському районі на 2016-2019 роки, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада:

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Інформацію про хід виконання Програми розвитку архівної справи в Ізюмському районі на 2016-2019 роки, затвердженої рішенням XІІ сесії районної ради VIІ скликання від 16 листопада 2016 року № 183-VIІ, взяти до відома (додається).

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку, свободи слова, інформації та регуляторної політики, соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури та молодіжної політики.

  

Голова районної ради                                                                       С. Дуванський