Проект рішення Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності, яка надається в оренду ТОВ «ЧАРІВНИЙ ЛАН» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення несільськогосподарських угідь (землі під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами), що розташована за межами населеного пункту на території Капитолівської сільської ради Ізюмського району Харківської області»

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                 РІШЕННЯ               Проект

ХХХІ сесії  районної ради VІI скликання

                                   _____________                                                                  №_____VIІ

Про затвердження «Технічної документації

з нормативної грошової оцінки земельної

ділянки державної власності, яка надається

в оренду ТОВ «ЧАРІВНИЙ ЛАН» для ведення

товарного сільськогосподарського

виробництва із земель сільськогосподарського

призначення несільськогосподарських угідь

(землі під сільськогосподарськими та іншими

господарськими будівлями і дворами), що

розташована за межами населеного пункту

на території Капитолівської сільської ради

Ізюмського району Харківської області»

 

 

Розглянувши «Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності, яка надається в оренду ТОВ «ЧАРІВНИЙ ЛАН» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення несільськогосподарських угідь (землі під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами), що розташована за межами населеного пункту на території Капитолівської сільської ради Ізюмського району Харківської області», загальною площею 9,9206га, керуючись ст. 10, ст. 23 Закону України «Про оцінку земель» та ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити «Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності, яка надається в оренду ТОВ «ЧАРІВНИЙ ЛАН» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення несільськогосподарських угідь (землі під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами), що розташована за межами населеного пункту на території Капитолівської сільської ради   Ізюмського   району   Харківської   області»,   загальною   площею  9,9206га, кадастровий номер – 6322884500:01:000:0269, грошова оцінка якої складає  301 479,14 грн. (триста одна тисяча чотириста сімдесят дев’ять грн.                     14 коп.).

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористування, екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків (Сумець М.І.).

 

 

Голова районної ради                                                                          С. Дуванський