Проект рішення Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок рекреаційного призначення, що знаходяться в оренді ТОВ «ТАКРОС» для обслуговування будівель та споруд бази відпочинку, які розміщені за межами населених пунктів на території Оскільської сільської ради Ізюмського району Харківської області»

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                 РІШЕННЯ               Проект

ХХХІ сесії  районної ради VІI скликання

                                   _____________                                                                  №_____VIІ

Про затвердження «Технічної документації

з нормативної грошової оцінки земельних

ділянок рекреаційного призначення, що

знаходяться в оренді ТОВ «ТАКРОС» для

обслуговування будівель та споруд бази

відпочинку, які розміщені за межами населених

пунктів на території Оскільської сільської ради

Ізюмського району Харківської області»

 

 

Розглянувши «Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок рекреаційного призначення, що знаходяться в оренді                   ТОВ «ТАКРОС» для обслуговування будівель та споруд бази відпочинку, які розміщені за межами населених пунктів на території Оскільської сільської ради Ізюмського району Харківської області», (загальною площею 2,1484га), керуючись ст. 10, ст. 23 Закону України «Про оцінку земель» та  ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити «Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок рекреаційного призначення, що знаходяться в оренді ТОВ «ТАКРОС» для обслуговування будівель та споруд бази відпочинку, які розміщені за межами населених пунктів на території Оскільської сільської ради Ізюмського району Харківської області», загальною площею 2,1484га, грошова оцінка яких складає:
  • земельна ділянка кад.№ 6322888000:04:004:0022, площею 2,0999га –             1 444 988,49 грн. (один мільйон чотириста сорок чотири тисячі дев’ятсот вісімдесят вісім грн. 49 коп.);
  • земельна ділянка кад.№ 6322888000:04:004:0023, площею 0,0485га –               32 279,28 грн. (тридцять дві тисячі двісті сімдесят дев’ять грн. 28 коп.).

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористування, екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків (Сумець М.І.).

 

 

Голова районної ради                                                                        С. Дуванський