Проект рішення Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок державної власності, які знаходяться в оренді ТОВ «ЧАРІВНИЙ ЛАН» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення несільськогосподарських угідь (землі під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами), що розташовані за межами населеного пункту на території Бражківської сільської ради Ізюмського району Харківської області»

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                 РІШЕННЯ               Проект

ХХХІ сесії  районної ради VІI скликання

                                   _____________                                                                  №_____VIІ

Про затвердження «Технічної документації

з нормативної грошової оцінки земельних

ділянок державної власності, які знаходяться  

в оренді ТОВ «ЧАРІВНИЙ ЛАН» для

ведення товарного сільськогосподарського

виробництва із земель сільськогосподарського

призначення несільськогосподарських угідь

(землі під сільськогосподарськими та іншими

господарськими будівлями і дворами), що

розташовані за межами населеного пункту

на території Бражківської сільської ради

Ізюмського району Харківської області»

 

 

Розглянувши «Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок державної власності, які знаходяться в оренді ТОВ «ЧАРІВНИЙ ЛАН» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення несільськогосподарських угідь (землі під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами), що розташовані за межами населеного пункту на території Бражківської сільської ради Ізюмського району Харківської області», (загальною площею 6,2439га), керуючись ст. 10, ст. 23 Закону України «Про оцінку земель» та ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити «Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок державної власності, які знаходяться в оренді ТОВ «ЧАРІВНИЙ ЛАН» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення несільськогосподарських угідь (землі під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами), що розташовані за межами населеного пункту на території Бражківської сільської ради Ізюмського району Харківської області», загальною площею 6,2439га, грошова оцінка яких складає:
  • земельна ділянка кад.№ 6322880800:02:000:0287, площею 4,3979га – 133 648,68 грн. (сто тридцять три тисячі шістсот сорок вісім грн. 68 коп.);
  • земельна ділянка кад.№ 6322880800:02:000:0288, площею 1,8460га – 56 098,47 грн. (п’ятдесят шість тисяч дев’яносто вісім грн. 47 коп.).

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористування, екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків (Сумець М.І.).

 

 

 

Голова районної ради                                                                          С. Дуванський