Розпорядження №21-о від 03.05.2018 року Про внесення змін до розпорядження голови районної ради від 12.04.2018р. №20-о «Про скликання чергової ХХХІ сесії Ізюмської районної ради Харківської області VІІ скликання

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я                 

                     03  травня  2018 року                   м. Ізюм                                 № 21-о

Про внесення змін до розпорядження

голови районної ради  від 12.04.2018р.

№20-о «Про скликання чергової

ХХХІ сесії Ізюмської районної ради  

Харківської області VІІ скликання

 

 

Відповідно до ст.ст.46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту районної ради:

  1. Внести до розпорядження голови районної ради від 12 квітня 2018 року №20-о «Про скликання чергової ХХХІ сесії Ізюмської районної ради Харківської області VІІ скликання» наступні зміни:

1) доповнити розпорядження пунктами 3.25.- 3.30. наступного змісту:

«3.25. Про граничні суми витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів установами та організаціями, які утримуються за рахунок районного бюджету.

3.26. Про партнерську участь Ізюмської районної ради Харківської області  та співфінансування інвестиційного проекту «Спільні зусилля – процвітання громад», що буде реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році.

3.27. Про погодження лімітів на спеціальне використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів.

3.28. Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок державної власності, які знаходяться  в оренді ТОВ «ЧАРІВНИЙ ЛАН» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення несільськогосподарських угідь (землі під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами), що розташовані за межами населеного пункту на території Бражківської сільської ради Ізюмського району Харківської області.

3.29. Про передачу автомобіля ВАЗ 21213 із спільної власності територіальних громад сіл Ізюмського району до комунальної власності Чистоводівської сільської ради.

3.30. Про продовження терміну оренди гаража, розташованого за адресою: м. Ізюм, вул. Червоногірська, 74-Г, наданого Ізюмському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.».

2) пункт 3.25. розпорядження вважати пунктом 3.31.

  1. Виконавчому апарату районної ради оприлюднити це розпорядження на сайті Ізюмської районної ради Харківської області та довести до відома депутатів районної ради.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова районної ради                                                           С.ДУВАНСЬКИЙ