Рішення №530 Порядок денний

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                 РІШЕННЯ                

ХХХІІ сесії  районної ради VІI скликання

                  13.06.2018 року                                                             № 530-VIІ

Про затвердження порядку денного

позачергової XХХІІ сесії

районної ради VІІ скликання

 

Відповідно  до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  Регламенту Ізюмської районної ради, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

Затвердити для розгляду на пленарному засіданні позачергової XХХІІ сесії районної ради VІІ скликання такий порядок денний:

  1. Про внесення змін до Програми інформатизації Ізюмського району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням ІІІ сесії районної ради VII скликання від 18.02.2016 р. №54-VII.

Інформація: ШАБАЄВА В.В. – головного спеціаліста відділу організаційної роботи, управління персоналом та масових комунікацій апарату Ізюмської районної державної адміністрації.

2.Про внесення змін до рішення ХХV сесії районної ради VІІ скликання від 20 грудня 2017 року № 405-VІІ  «Про Ізюмський районний бюджет на 2018 рік».

Інформація: КРЮКОВОЇ С.В. – начальника фінансового управління Ізюмської районної державної адміністрації.

  1. Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки кад. №6322888500:01:000:0795, що передається в оренду гр. Панасенку Леоніду Дмитровичу  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) (для обслуговування будівель сільськогосподарського призначення) на території  Чистоводівської сільської ради Ізюмського району Харківської області за межами населеного пункту».

Інформація: РЕВЕНКО Н.О. – начальника  Міськрайонного управління в Ізюмському районі та м. Ізюмі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області.

  1. Різне.

 

Голова районної ради                                                                           С. Дуванський