ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ

Згідно з Указом Президента України, 22 червня проголошено в країні як «День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні». Цей день встановлено

на згадку про початок німецько-радянської війни, яка забрала десятки мільйонів людських життів. Українці зі зброєю в руках внесли величезний внесок у розгром нацистської Німеччини. Під час війни кожен п’ятий українець загинув.

Сьогодні на території Меморіального комплексу на горі Крем’янець відбувся траурний мітинг, в якому взяли участь голова районної державної адміністрації Любов Шамрай, голова районної ради Сергій Дуванський, керівник організації ветеранів Ізюмського району Ганна Склярова, депутати і працівники апарату райради, посадовці райдержадміністрації, партійні і громадські активісти.

На траурному заході виступила голова райдержадміністрації. В своєму виступі Любов Миколаївна зробила наголос на тому, якою неочікуваною бідою став початок війни для населення України, і яке величезне горе принесла війна в кожну родину. Голова РДА висловила сподівання, що дипломатичні зусилля зможуть покласти край збройному протистоянню з агресором, яке точиться зараз на українській землі.

Голова організації ветеранів Ізюмського району Ганна Склярова в своєму виступі закликала теперішнє покоління шанувати пам’ять мільйонів людей, які віддали своє життя у боротьбі з нацизмом, цінити і оберігати ветеранів Другої світової війни, яких залишилося лічені одиниці.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання і поклали квіти до Вічного вогню.