Про виконання плану роботи Ізюмської районної ради за 2011 рік

Інформація про виконання плану роботи Ізюмської районної ради за 2011 рік, затвердженого рішенням районної ради від 02.02.2011 року

№ 62 -VI  скликання.

         Прийнятий на  2011 рік  план роботи Ізюмської районної ради VI скликання складається з 4 розділів, які включають в себе :

–         І –  питання для розгляду на пленарних засіданнях районної ради;

–         ІІ -питання для розгляду на пленарних засіданнях районної ради у порядку контролю;

–         ІІІ -питання для розгляду на пленарних засіданнях постійних комісій;

–         ІV – організаційно-методична робота, навчання.

За період планування більшість питань, які вносились до плану роботи на 2011 рік, були  опрацьовані  та   прийнятті  відповідні  рішення.

На виконання плану  роботи  районної ради на 2011 рік, представляючи спільні інтереси територіальних громад сіл району у межах  повноважень, визначених Конституцією України, Законом України « Про місцеве самоврядування в Україні»та іншими, районною радою  проведено  11 пленарних засідань, на яких районна рада прийняла 126  рішень в тому числі:

прийнято  тринадцять   програм, а саме :

–         комплексна  Програма  профілактики злочинності в Ізюмському районі на 2011-2015роки;

–         Програма  енергозбереження Ізюмського району на 2011-2014 роки;

–         Програма розвитку сфери побутового обслуговування населення Ізюмського району на 2011-2014 роки;

–         Програма  розвитку малого підприємства  Ізюмського району на 2011-2012 роки;

–         Програма  економічного та соціального розвитку  Ізюмського району на 2011 рік;

–         Програма  формування урожаю сільськогосподарських культур 2011 року в Ізюмському районі «Урожай 2011»;

–         Програма  забезпечення  судово – правової реформи і діяльності Ізюмського міськрайонного суду Харківської області на 2011-2013 роки;

–         районна  цільова  програма  «Захисного лісорозведення на 2011-2012 роки»;

–         Програма  поліпшення  стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Ізюмському районі на 2011-2015 роки;

–         районна  програма запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру на 2012-2015 роки;

–         Програма  розвитку архівної справи в Ізюмському районі на 2012-2015 роки;

–         районну програму  « Дошкільна освіта на 2012-2017 роки»;

–         Програма  інформаційного забезпечення населення Ізюмського району на 2011-2015 роки;

внесено зміни до :

–         Програми соціального захисту населення Ізюмського району на 2011 рік;

–         районної  Програми   « Дошкільна освіта»  на 2007-2011 роки;

–         Програми  інформаційного забезпечення населення  Ізюмського району на 2011-2015 роки;

заслухано інформацію  про  виконання  одинадцяти  програм, прийнятих за  попередній період, термін дії яких закінчився, а саме:

– Програма  інформаційного  забезпечення населення Ізюмського

району на 2008-2010 роки;

– комплексна програма профілактики злочинності в Ізюмському районі на 2006-2010 роки;

– Програма енергозбереження Ізюмського району на 2007-2010 роки;

– Програма розвитку сфери побутового обслуговування населення Ізюмського району на 2006-2010 роки;

– Програма  розвитку малого підприємства Ізюмського району на 2009-2010 роки;

– Програма формування урожаю сільськогосподарських культур 2010 року в Ізюмському районі;

– Програма  економічного і соціального розвитку Ізюмського району на 2010 рік;

-районної програми забезпечення цивільного захисту населення і території  Ізюмського району від надзвичайних ситуацій техногенного, природного та військового характеру;

– районна програма з обдарованими, талановитими дітьми та молоддю Ізюмського району на період 2006-2010 роки;

– районна програма впровадження профільного навчання в закладах освіти Ізюмського району;

– Комплексна програма розвитку фізичної культури і спорту в Ізюмському районі на 2007-2011 роки;

– Програма розвитку архівної справи в Ізюмському районі на 2008-2010 роки.

Усі рішення спрямовані на забезпечення соціально-економічного та культурного розвитку району, покращання життя сільського населення, удосконалення діяльності ради.

                   Із  128   принятих на сесії районної ради  рішень:

16 – відносяться до діяльності ради з  правопорядку та законності в районі;

25  питань   стосується   соціально-економічного розвитку району, бюджету, паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства;

30  питань стосується соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти і культури;

14   питань стосуються земельних відносин, охорони природного довкілля;

31   питання стосуються комунальної власності;

12 – інші.

Усі 6 постійних комісій районної ради  у 2011 році проводили свою роботу  відповідно до плану роботи районної ради, Положення про постійні комісії.

Засідання постійних комісій скликались в міру необхідності.

в 2011 році проведено 34 засідання, на яких   розглянуто 139 питань.

З них:

Назва постійної комісії районної ради

К-ть проведених засідань

К-ть розглянутих питань

1.

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку, свободи слова, інформації та  регламентної політики( голова комісії – Чегринець А.І.)

7

28

2.

Постійна комісія з питань бюджету( голова комісії – Бобух І.П.)

10

24

3.

Постійна комісія з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористування, екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків( голова комісії –  Петровський В.О.)

4

10

4.

Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку району, спільної власності територіальних громад району, інвестиції та розвитку бюджету( голова комісії – Проценко С.М.)

6

29

5.

Постійна комісія з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, торгівлі зв’язку та паливно-енергетичного комплексу( голова комісії – Пільгуй М.Ю.)

1

7

6.

Постійна комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури та молодіжної політики( голова комісії –  Кучеренко В.П.)

6

16

7.

Спільні комісії

8

25

                                                                                         Всього:

34

139

За результатами детального вивчення та обговорення питань  постійними комісіями готувались відповідні висновки і рекомендації.

З метою допомоги  в систематизуванні  знання депутатів районної ради за підтримки  Комітету виборців України було проведено семінар  – навчання.

Важливим напрямком діяльності районної ради та  її  виконавчого апарату є співпраця з сільськими радами району. За звітний період проведено 12 нарад із сільськими головами, на яких розглянуто 72 питання. На нараду запрошувались  представників  райдержадміністрації, правоохоронних органів, податкової служби, державної нотаріальної контори, юстиції та інших установ та організацій. Сільським головам та секретарям  сільських рад була надана  методична, практична, організаційна та правова допомога  з питань вивчення нового законодавства, а також  внесення змін до діючого законодавства, зокрема Закону України « Про доступ до публічної інформації», « Про захист персональних данних», « Про засади запобігання та протидії корупції».Неоднаразово запрошувались представники нотарільної кантори та Управління юстиції для роз’яснення правил вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування у зв’язку з набранням   чинності  наказу  Міністерства  юстиції України від 11.11.11 № 3306/5 « Про затвердження Порядку вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування». На території Студенокської сільської ради була проведена виїздна нарада.

Протягом  2011  року  була  проведена  певна  робота  щодо вступу сільських рад до Асоціації органів місцевого самоврядування  Харківської області.На сьогоднішній день  районна рада та 16 сільських рад  є членами зазначеної Асоціації.

За підтримки Асоціації органів місцевого самоврядування в 2011 році проведено  семінар – навчання  представників  виконавчого апарату  районної ради  та сільських головів  району  в м.Барвінкове з  земельних питань, бюджетного процесу, з питань запобігання корупції, адміністративної відповідальності, повановажень та організації  роботи  органів місцевого самоврядування. Сільські голови мали можливість  безкоштовно отримати Бібліотечку керівника місцевої ради ( 7 книг). Секретарі сільських рад  за підтримки Головного управління державної служби України  отримали  методичну допомогу  з кадрового забезпечення та діловодства у м. Балаклія.

Планом роботи на 2011 рік передбачалось сприяння роботи Консультативно – дорадчої ради проведення заходів, пов’язаних із організацією і проведенням районного конкурсу «Краща сільська рада»,  , наданню методичної, практичної, організаційної та правової допомоги  сільським  радам  району.

За підсумками районного конкурсу «Краща сільська рада», в якому приймали участь  8 сільських рад, визначено трьох  переможців. Згідно  з діючим  положенням, переможців зазначеного конкурсу нагороджено  цінними подарунками на загальну суму  9  тис.грн.

Протягом  2011 року  за активної участі  сільських голів, депутатів районної ради на  території  району проведені  Дні села та заходи, присвячені  Дню Перемоги, Дню  Конституції,  Дню Незалежності України та  були вшановані учасники Великої  Вітчизняної війни,  учасники трагедії на Чорнобильській АЄС та воїни – інтернаціонілісти. На територіях сільських рад  пройшли   чисельні культурно – мистецькі заходи  до традиційних районних свят « Івана Купала», « Масляна» та інші.

Депутати районної  та сільських рад  прийняли участь в обласному етапі спартакіади серед депутатів обласних, районних, міських рад, присвячених 20-й річниці Незалежності України з футзалу та зайняли ІІ призове місце.

 

З метою інформування населення  щодо діяльності  депутатів  районної ради, постійних комісії та роботи органів місцевого самоврядування, а також інформація про заходи, які відбулись в районі та участь в них депутатів районної ради були  у звітному році задіяні  міськрайонна  газета « Обрії Ізюмщини» та телерадіокомпанія « СІАТ».

Проекти  рішень  районної  ради  відповідно до Закону України « Про доступ до публічної інформації»  висвітлюються на сторінках офіційного сайту Ізюмської районної державної адміністрації.

Але на жаль  не всі пункти плану роботи були виконані в запланованому періоді, а саме:

на 16 сесії районної ради   08 лютого 2012 року були  розглянуті питання :

–          про виконання Програми  соціального захисту  населення Ізюмського району на 2011 рік;

–         про хід виконання  районної цільової програми підготовки  та проведення  фінальної частини Європи  2012 року з футболу  Ізюмського району;

–         про звіт голови районної ради про свою діяльність за 2011 рік.

на  сьогоднішню  сесію  винесені  питання:

–         про виконання  Територіальної  програми   зайнятості населення Ізюмського району на 2011 рік;

–         про хід виконання Програми інформаційного забезпечення населення Ізюмського району на 2011-2015 роки;

–          про затвердження  Програми впоровадження профільного навчання в закладах освіти Ізюмського району на 2011-2015 роки;

–         про  затвердження  Територіальної  програми  зайнятості  населення  Ізюмського району на 2012-2013 роки.

але є й такі питання, які  на даний час не розглянуті зовсім:

–          про затвердження Програми розвитку культури району на 2011-2013 роки;

–         звіт голови  Ізюмської РДА  про виконання за 2010 рік делегованих районною радою повноважень.

 

У цьому звіті звичайно не можна всього охопити. Є питання, які потребують додаткового часу та осмисленні в найближчому майбутньому. я думаю, сьогодні йде мова не скільки про підбиття підсумків за певний період, як  аналізується стан справ з метою накреслення перспектив на майбутнє, є намагання привернути вашу увагу на проблеми, які існують у районі. Багато зроблено, але ще більше нам потрібно зробити, потрібно працювати так, щоб всі виборці відчули зміни на краще.

 

Залишити відповідь