ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА ХХХV СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ

4 вересня, відбулася позачергова ХХХV сесія районної ради VII скликання. Позачергова сесія була скликана відповідно до листа голови районної державної адміністрації Любові Шамрай для внесення необхідних змін до районного бюджету. Проведення позачергової сесії безпосередньо пов’язано з рішеннями прийнятими на сесії Харківської обласної ради 30 серпня 2018 року, завдяки яким Ізюмському району було виділено майже 3 млн. грн. на визначені цілі.


В позачерговій сесії районної ради взяли участь 14 депутатів з 26-осібного депутатського корпусу. У великій залі засідань Ізюмської районної ради також були присутні перший заступник голови РДА Дмитро Кіян, сільські голови, керівники установ та організацій, керівники структурних підрозділів РДА та працівники виконавчого апарату районної ради.
За відсутності голови районної ради Сергія Дуванського засідання позачергової сесії вів його заступник Вячеслав Сердюк.
Попередньо передбачалося розглянути єдине питання «Про внесення змін до рішення ХXV районної ради VII скликання від 20 грудня 2017 року № 405- VII «Про Ізюмський районний бюджет на 2018 рік», проте необхідність вирішення нагальних завдань значно розширила порядок денний сесії.
За пропозицією голови районної державної адміністрації Любові Шамрай до порядку денного були включені наступні питання:
1. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Ізюмського району на 2018 рік.
2. Про внесення змін до Програми територіальної оборони Ізюмського району Харківської області на 2018 рік.
Зміни до вищевказаних програм були необхідною умовою для бюджетного фінансування участі району у щорічному регіональному «Великому Слобожанському ярмарку» та забезпечення побутових умов для районних представників на навчальних зборах батальйону територіальної оборони. Тому депутати одноголосно підтримали пропозиції голови райдержадміністрації.
Наступним рішенням депутати ухвалили зміни до районного бюджету з врахуванням витрат на відповідні програми. Крім того, цим рішенням були виділені кошти на поліпшення житлових умов та на матеріальну допомогу членам родини загиблого воїна АТО Олега Величка, на оснащення освітніх закладів, на придбання шкільного автобусу для Співаківської ЗОШ (на умовах співфінансування), на капітальний ремонт підлоги спортивної зали Левківської ЗОШ та на інші статті витрат.
Саме ці зміни до бюджету району і були головним, заради чого депутати районної ради зібралися на позачергову сесію.
Депутат Володимир Федченко запропонував надати в оренду відділу культури і туризму РДА частину нежитлової будівлі по вулиці Ентузіастів. Приміщення потрібно для розміщення книжкового фонду районної бібліотеки. Лише один голос проти не дозволив ухвалити це рішення. По цьому питанню депутатами була створена комісія для перевірки придатності запропонованого приміщення для зберігання книг, після чого проект рішення буде винесено на повторний розгляд.
Останнім було розглянуто технічне питання щодо затвердження нової редакції статуту Куньєвського НВК з врахуванням зміни офіційної адреси навчального закладу у зв’язку з проведеним перейменуванням вулиці, де він знаходиться.