КОНКУРС “РАЗОМ В МАЙБУТНЄ”: НОВЕ ПОДВІР’Я СПІВАКІВСЬКОЇ ЗОШ

26 вересня у Співаківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися урочисті заходи з нагоди відкриття міні-проекту – переможця обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

На урочисте відкриття міні-проекту «Облаштування подвір’я Співаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів» завітали депутат Харківської обласної ради Вісхан Ісламов, голова Ізюмської районної ради Харківської області Сергій Дуванський, голова Ізюмської районної державної адміністрації Любов Шамрай, Заводський сільський голова Михайло Чегринець, начальник віддлу освіти Ізюмської районної державної адміністрації Світлана Дворкіна.

Співаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Ізюмської районної ради Харківської області – це навчальний заклад, який відвідують учні з трьох сіл, а саме:       с. Андріївка, с. Заводи та с. Співаківка. У закладі навчається 64 учня.

В рамках реалізації міні-проекту «Облаштування подвір’я Співаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів» в Співаківській ЗОШ І-ІІІ ступенів Ізюмської районної ради Харківської області були створені безпечні та доступні для всіх категорій населення умови для відвідування навчального закладу та комфортне перебування на території подвір’я.

Депутат Харківської обласної ради Вісхан Ісламов вручив сертифікат голові громадської організації «Лелека-І» Рудикі Віті, що свідчить про успішну реалізацію міні-проекту обласного конкурсу, та побажав й надалі брати участь та перемагати в конкурсі «Разом в майбутнє».

 

Загальна сума проекту 185 399 грн., з них:

 

  • 92 699 грн. – кошти обласного бюджету
  • 83 430 грн.– кошти районного бюджету
  • 9 270 грн. – кошти конкурсанта