Рішення №564

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                 РІШЕННЯ                

ХХХVІІ сесії  районної ради VІI скликання

                  10.10.2018 року                                                             № 564-VIІ

Про передачу обладнання для

кабінету фізики в Чистоводівський

навчально-виховний комплекс

Ізюмської районної ради Харківської області

 

 

Заслухавши інформацію відділу освіти Ізюмської районної державної адміністрації щодо забезпечення рівного доступу дітей району до якісної освіти, раціонального використання матеріально-технічної бази закладів освіти, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Передати обладнання, придбане для кабінету фізики в Бугаївський навчально-виховний комплекс Ізюмської районної ради Харківської області у грудні 2015 року, з балансу Комунального закладу «Бугаївський ліцей» Ізюмської районної ради Харківської області на баланс Чистоводівського навчально-виховного комплексу Ізюмської районної ради Харківської області.
  2. Передачу кабінету оформити актом приймання-передачі.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку району, спільної власності територіальних громад району, інвестицій та розвитку бізнесу, з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, торгівлі, зв’язку та паливно-енергетичного комплексу (Федченко В.В.).

 

 

Голова районної ради                                                                       С. Дуванський