Рішення 566

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                 РІШЕННЯ                

ХХХVІІ сесії  районної ради VІI скликання

                  10.10.2018 року                                                             № 566-VIІ

Про внесення змін до районної

Програми допризовної підготовки,

військово-патріотичного виховання молоді,

призову громадян України на строкову

військову службу у 2015-2019 роках

та під час мобілізації, затвердженої рішенням

LII сесії VI скликання від 11.03.2015 р. №699-VI

 

Заслухавши інформацію Ізюмської райдержадміністрації, на підставі законів України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу» від 21.03.2002 №352 та «Про затвердження положень про допризовну підготовку і про підготовку призовників з військово-технічних спеціальностей» від 30.11.2000 року №1770, керуючись            ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада:

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести до районної Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді, призову громадян України на строкову військову службу у 2015-2019 роках та під час мобілізації, затвердженої рішенням LII сесії VI скликання від 11.03.2015 р. №699-VI (зі змінами), наступні зміни:
  • у колонці «Відповідальні виконавці» пункту 6 «Основні заходи, спрямовані на забезпечення виконання Програми» розділу ІІ Програми пункти 22, 23, 24 та 30 викласти у новій редакції:

«22. Районна рада, районна державна адміністрація, відділ культури і туризму Ізюмської районної державної адміністрації, військовий комісаріат.

  1. Районна рада, районна державна адміністрація, відділ культури і туризму Ізюмської районної державної адміністрації, військовий комісаріат.
  2. Районна рада, районна державна адміністрація, відділ культури і туризму Ізюмської районної державної адміністрації, військовий комісаріат.
  3. Районна рада, районна державна адміністрація, відділ культури і туризму Ізюмської районної державної адміністрації, військовий комісаріат».

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку, свободи слова, інформації та регуляторної політики, соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури та молодіжної політики.

 

 

Голова районної ради                                                                      С. Дуванський