Рішення №584

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                 РІШЕННЯ                

ХХХVІІІ сесії  районної ради VІI скликання

                  25.10.2018 року                                                             № 584-VIІ

Про участь батьківського комітету

Малокомишуваської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Ізюмської районної ради

в обласному конкурсі міні-проектів

розвитку територіальних громад

«Разом в майбутнє» у 2019 році

 

Заслухавши інформацію про участь батьківського комітету Малокомишуваської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ізюмської районної ради в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»                   у 2019 році, враховуючи рішення Харківської обласної ради від 07 грудня                    2017 року №579-VII «Про затвердження Положення про порядок проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад “Разом            в майбутнє”» (зі змінами, згідно з рішенням обласної ради від 01.03.2018р. №682-VII), з метою придбання сучасного обладнання для дитячого ігрового майданчика, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Схвалити міні-проект «Весела дитина – щаслива родина» та надати батьківському комітету Малокомишуваської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ізюмської районної ради згоду на участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році в номінації «Добробут та розвиток громад».
  2. У разі перемоги міні-проекту «Весела дитина – щаслива родина» в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році, передбачити у районному бюджеті на 2019 рік кошти у сумі 90000,00 (дев’яносто тисяч) гривень для співфінансування заходів міні-проекту.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (Мирошниченко Л.В.).

Голова районної ради                                                                    С. Дуванський