Рішення №589

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                 РІШЕННЯ                

ХХХVІІІ сесії  районної ради VІI скликання

                  25.10.2018 року                                                             № 589-VIІ

Про участь Довгеньківської та

Бражківської сільських рад

в обласному конкурсі міні-проектів

розвитку територіальних громад

«Разом в майбутнє» у 2019 році

Заслухавши інформацію про участь Довгеньківської та Бражківської сільських рад в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році, враховуючи рішення Харківської обласної ради від 07 грудня 2017 року №579-VII «Про затвердження Положення про порядок проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад “Разом в майбутнє”» (зі змінами, згідно з рішенням обласної ради від 01.03.2018р. №682-VII), з метою обладнання спеціалізованої кімнати для проведення сеансів спелеотерапії у відділенні денного перебування Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської районної ради та керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Схвалити міні-проект «Облаштування соляної кімнати» та надати Довгеньківській та Бражківській сільським радам згоду на участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році в номінації «Добробут та розвиток громад».
  2. У разі перемоги міні-проекту «Облаштування соляної кімнати» в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році, передбачити у районному бюджеті на 2019 рік кошти у сумі 119992,00 (сто дев’ятнадцять тисяч дев’ятсот дев’яносто дві) гривні для співфінансування заходів міні-проекту.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (Мирошниченко Л.В.).

Голова районної ради                                                                    С. Дуванський