Рішення №590

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                 РІШЕННЯ                

ХХХVІІІ сесії  районної ради VІI скликання

                  25.10.2018 року                                                             № 590-VIІ

Про участь Чистоводівської ветеранської

організації в обласному конкурсі

міні-проектів розвитку територіальних

громад «Разом в майбутнє» у 2019 році

 

Заслухавши інформацію про участь Чистоводівської ветеранської організації в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році, враховуючи рішення Харківської обласної ради від 07 грудня 2017 року №579-VII «Про затвердження Положення про порядок проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад “Разом в майбутнє”» (зі змінами, згідно з рішенням обласної ради                           від 01.03.2018р. №682-VII), з метою придбання масажного обладнання, пральної машинки, дровоколів та комп’ютерної техніки для відділення денного перебування Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської районної ради та керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Схвалити міні-проект «Придбання обладнання для відділень терцентру соціального обслуговування» та надати Чистоводівській ветеранській організації згоду на участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році в номінації «Добробут та розвиток громад».
  2. У разі перемоги міні-проекту «Придбання обладнання для відділень терцентру соціального обслуговування» в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році, передбачити у  районному бюджеті на 2019 рік кошти у сумі 51750,00 (п’ятдесят одна тисяча сімсот п’ятдесят) гривень для співфінансування заходів міні-проекту.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (Мирошниченко Л.В.).

 

Голова районної ради                                                                    С. Дуванський