Рішення №591

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                 РІШЕННЯ                

ХХХVІІІ сесії  районної ради VІI скликання

                  25.10.2018 року                                                             № 591-VIІ

Про участь громадської організації

«Промінь» в обласному конкурсі

міні-проектів розвитку територіальних

громад «Разом в майбутнє» у 2019 році

 

Заслухавши інформацію про участь громадської організації «Промінь» в с.Куньє Ізюмського району в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році, враховуючи рішення Харківської обласної ради від 07 грудня 2017 року №579-VII «Про затвердження Положення про порядок проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад “Разом в майбутнє”» (зі змінами, згідно з рішенням обласної ради від 01.03.2018р. №682-VII), з метою придбання масажного обладнання та комп’ютерної техніки для відділення денного перебування Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської районної ради та керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Схвалити міні-проект «Придбання масажного обладнання та комп’ютерної техніки» та надати громадській організації «Промінь» в с.Куньє Ізюмського району згоду на участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році в номінації «Добробут та розвиток громад».
  2. У разі перемоги міні-проекту «Придбання масажного обладнання та комп’ютерної техніки» в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році, передбачити у районному бюджеті на 2019 рік кошти у сумі 109575,00 (сто дев’ять тисяч п’ятсот сімдесят п’ять) гривень для співфінансування заходів міні-проекту.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (Мирошниченко Л.В.).

 

 

Голова районної ради                                                                    С. Дуванський