Рішення №592

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                 РІШЕННЯ                

ХХХVІІІ сесії  районної ради VІI скликання

                  25.10.2018 року                                                             № 592-VIІ

Про надання в оренду

відділу культури і туризму

Ізюмської районної державної адміністрації

частини нежитлової будівлі за адресою:

вул. Ентузіастів, 21б, м. Ізюм

 

Розглянувши лист начальника відділу культури і туризму Ізюмської районної державної адміністрації Рудь О.М. від 30.08.2018 р. щодо надання в оренду комунального майна, розташованого за адресою: м. Ізюм, вул. Ентузіастів, 21б, відповідно до статей 43, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати в оренду відділу культури і туризму Ізюмської районної державної адміністрації частину нежитлової будівлі загальною площею 365,5 м2, розташовану за адресою: м. Ізюм, вул. Ентузіастів, 21б, на термін 2 роки 11 місяців з орендною платою 1,00 грн. в рік згідно з Методикою розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна, що знаходиться у комунальній власності територіальних громад сіл Ізюмського району, затвердженою рішенням ХХІV сесії районної ради VІІ скликання від 23.11.2017 р. № 363-VІІ.
  2. Заступнику голови районної ради Сердюку В. М. укласти з керівником відділу культури і туризму Ізюмської районної державної адміністрації договір оренди частини нежитлової будівлі відповідно до чинного законодавства України.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку району, спільної власності територіальних громад району, інвестицій та розвитку бізнесу, з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, торгівлі, зв’язку та паливно-енергетичного комплексу (Федченко В.В.).

 

Голова районної ради                                                                       С. Дуванський