Розпорядження №41-о від 01.11.2018 року Про оголошення конкурсу на посаду директора КП охорони здоров’я “Аптека №140” Ізюмської районної ради Харківської області

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я                 

                     01  листопада  2018 року                   м. Ізюм                                 № 41-о

Про оголошення конкурсу на посаду

директора КП охорони здоров’я “Аптека №140”

Ізюмської районної ради Харківської області

 

На підставі Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення сесії районної ради ІV скликання від 25.09.2002р. № 8  „Про укладання контрактів з керівниками підприємств та організацій спільної комунальної власності, що перебувають в управлінні районної ради”  та рішення сесії районної ради VІІ скликання від 03 серпня 2016 року №144-VІІ «Про затвердження персонального складу постійної робочої комісії з питань проведення конкурсу на заміщення посад керівників підприємств, що належать до спільної власності територіальних громад сіл району при найнятті на роботу»:

  1. Оголосити конкурс на посаду директора комунального підприємства охорони здоров’я «Аптека №140» Ізюмської районної ради Харківської області.
  2. Начальнику відділу з загальних та кадрових питань виконавчого апарату (секретаріату) районної ради Погребняк Н.О.:

2.1.  Дати оголошення щодо проведення конкурсу на радіо «Радіо-Ізюм» та оприлюднити на офіційному сайті Ізюмської районної ради Харківської області (текст оголошення додається).

2.2. Забезпечити прийом документів від претендентів на участь у конкурсі протягом 14 календарних днів з дня оголошення конкурсу.

  1. Провести засідання конкурсної комісії на призначення на посаду директора комунального підприємства охорони здоров’я «Аптека №140» Ізюмської районної ради Харківської області через 14 днів після публікації .

4.Контроль за виконанням цього розпорядження покладаю на себе.

Голова районної ради

С.Дуванський

З розпорядженням ознайомлений:                                           Н.Погребняк