15 листопада в Олександрівському сільському будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди відкриття міні-проекту – переможця обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

На урочисте відкриття міні-проекту «Хай ця оселя зігріє душу» завітали депутат Харківської обласної ради Вісхан Ісламов, голова Ізюмської районної ради Харківської області Сергій Дуванський, заступник голови Ізюмської районної ради Вячеслав Сердюк, Олександрівський сільський голова Людмила Тимощук та жителі села.

В ході реалізації міні-проекту були проведені роботи по повній заміні внутрішньої електромережі в Олександрівському сільському будинку культури.

 

Результатом реалізації даного проекту є :

Створення комфортних та безпечних умов перебування в сільському будинку культури і бібліотеці, яка в ньому розташована, для працівників та населення територіальної громади.

 

Депутат Харківської обласної ради Вісхан Ісламов вручив сертифікат голові вуличного комітету «Добробут», що свідчить про успішну реалізацію міні-проекту обласного конкурсу, та побажав й надалі брати участь та перемагати в конкурсі «Разом в майбутнє».

 

Загальна сума проекту 289 864 грн., з них:

  • 144 932 грн. – кошти обласного бюджету
  • 65 219 грн.– кошти районного бюджету
  • 65 220 – кошти сільського бюджету
  • 14 493 грн. – кошти конкурсанта