Про проведення звітів депутатів районної ради перед виборцями

 

 

 

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА  РАЙОННА РАДА

                                Харківської області

 

Р І Ш Е Н Н Я

 ХLсесії районної ради VІ скликання

 від  “30” січень 2014 р.                                               № 540-

   

Про проведення  звітів

депутатів районної ради

перед виборцями

 

Відповідно до статті 16 Закону України   “Про статус депутатів місцевих рад”, ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

 

                                           В И Р І Ш И Л А:

1. Провести звіти депутатів районної ради перед виборцями з 30 січня 2014 року до 15 лютого 2014 року. 

2. Сільським  радам, керівникам підприємств, установ державної й комунальної   форм власності, виконавчому апарату та депутатським фракціям  районної ради  сприяти депутатам районної ради  в організації їх звітів перед виборцями шляхом надання приміщень, інформаційних та інших довідкових матеріалів, необхідних для звітування. 

3. Депутатам  до 20 лютого 2014 року проінформувати районну раду про результати обговорення звітів, зауваження і пропозиції, висловлені виборцями на адресу районної ради, а також про доручення, дані депутатам  у зв’язку  з їх депутатської  діяльністю, за встановленою формою, що додається. 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку, свободи слова, інформації та регуляторної політики          (Дуванський С.В.).

   Голова районної ради                                       А.Чегринець

Залишити відповідь