Про передачу основних засобів в оренду Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської райдержадміністрації


                                                                                         

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА  РАЙОННА РАДА

                                Харківської області

Р І Ш Е Н Н Я

  XL    сесії районної ради VІ  скликання

  від  “30”січня 2014 р.                                                            № 539-

 

Про передачу основних засобів  в оренду

Територіальному центру соціального

обслуговування (надання соціальних послуг)

Ізюмської райдержадміністрації 

 

Розглянувши лист Територіального центру  соціального обслуговування               (надання соціальних послуг) Ізюмської райдержадміністрації  від 20.01.14 № 42 стосовно продовження терміну оренди основних засобів, які використовуються терцентром у складі опалювальної системи орендованого приміщення за адресою: м. Ізюм, вул. Гагаріна, 1 відповідно до ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Продовжити термін оренди основних засобів, а саме: котел „Новинка” та  насос „Новинка”, наданих Територіальному центру соціального обслуговування               (надання соціальних послуг) Ізюмської райдержадміністрації на термін  2 роки 11 місяців з орендною платою 1 грн. в рік згідно з Методикою розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться у комунальній власності територіальних громад сіл Ізюмського району, затвердженого рішенням ХХХІХ сесії районної ради   V скликання  від 02.04.09 №378- V .

2. Заступнику голови районної ради Морозу В.І. укласти з Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської райдержадміністрації додаткову угоду на продовження терміну  оренди основних засобів відповідно до  чинного законодавства України.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку району, спільної власності територіальних громад району, інвестицій та розвитку  бізнесу (Проценко С.М.)

 

Голова районної ради                                                    А.Чегринець

Залишити відповідь