Про передачу основних засобів в оренду Ізюмській райдержадміністрації

 

 

                                                                                           

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА  РАЙОННА РАДА

                                 Харківської області                        

                                                                                                          

Р І Ш Е Н Н Я

 XL   сесії районної ради VІ  скликання

 

 

  від  “30” січня 2014 р.                                 № 538-

 

Про передачу основних засобів  в оренду

Ізюмській  райдержадміністрації

 

Розглянувши лист Ізюмської райдержадміністрації  від  11 січня  2014 року № 01-32/58, відповідно до ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійних комісій з питань соціально-економічного розвитку району, спільної власності територіальних громад району, інвестицій та розвитку бізнесу та з питань бюджету, районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Передати  в оренду    Ізюмській  райдержадміністрації основні засоби, а саме: Телефон IPVPNTelephoneAVAYA 9620 з шифруванням каналу  балансовою вартістю 5294,00 грн.,  система телеприсутності LifeSizePassportFocuscamerawithbuiltinmicrophone, балансовою вартістю 34455,00 грн., Телевізор «Samsung 40EC 5507» балансовою вартістю 6195,00 грн., кронштейн  балансовою вартістю 360,00грн., на  термін  2 роки  11 місяців  та  встановити  орендну плату за користування зазначеними основними засобами на пільгових умовах 1 грн. на рік  відповідно до „Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться у комунальній власності територіальних громад сіл Ізюмського району”, затвердженої рішенням ХХХІХ сесії Ізюмської районної ради V скликання  № 378-V від 02.04.09.

2. Доручити  Ізюмській районній раді укласти договір оренди з Ізюмською райдержадміністрацією  згідно з чинним законодавством України. 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку району, спільної власності територіальних громад району, інвестицій та розвитку  бізнесу (Проценко С.М.).

 

Голова районної ради                                                    А. Чегринець

Залишити відповідь