Про затвердження «Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр.Салькова Юрія Леонідовича (1/2 частка), Бойко Валентини Іванівни (1/2 частка) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва для оформлення спадщини на території Малокомишуваської сільської ради (за межами населеного пункту) Ізюмського району Харківської області»

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                РІШЕННЯ                 

L сесії Ізюмської районної ради VI скликання

      19.12.2014                                                                                   № 657- VI

Про затвердження «Технічної документації

 з нормативної грошової  оцінки земельної

 ділянки приватної власності гр.Салькова

 Юрія Леонідовича (1/2 частка), Бойко

 Валентини Іванівни (1/2 частка) для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

дляоформлення спадщини на території

Малокомишуваської сільської ради (за межами

 населеного пункту) Ізюмського району

 Харківської області»

 

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр.Салькова Юрія Леонідовича (1/2 частка), Бойко  Валентини Іванівни (1/2 частка) сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва для оформлення спадщини на території Малокомишуваської сільської ради (за межами населеного пункту) Ізюмського району Харківської області», відповідно до ст.10, ст.23 Закону України “Про оцінку земель” та до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

          1. Затвердити «Технічну документацію з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Салькова  Юрія Леонідовича (1/2 частка), Бойко  Валентини Іванівни (1/2 частка) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва для оформлення спадщини на території Малокомишуваської сільської ради (за межами населеного пункту) Ізюмського району Харківської області», площею 6,3037га., яка складає 135140,26грн. (сто тридцять п’ять тисяч сто сорок грн. 26коп.).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористування, екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків (Павленко А.В.).

Голова районної ради                                                                         А.Чегринець