Про продовження терміну оренди сканера, наданого Ізюмській райдержадміністрації

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                РІШЕННЯ                 

 L сесії Ізюмської районної ради VI скликання

                     19.12.2014                                                                             № 662- VI

 

Про продовження терміну оренди

сканера, наданого Ізюмській

райдержадміністрації 

 

      Розглянувши лист Ізюмської райдержадміністрації від 04.11.2014 №01-02/2554 стосовно продовження терміну орендимайна, відповідно до ст. ст.43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

        1.Продовжити термін оренди сканеру(hpScanjet 2400), балансовою вартістю 432,00грн, наданого в оренду Ізюмській райдержадміністрації, на термін – 2 роки 11 місяців, з орендною платою згідно з Методикою розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться у комунальній власності територіальних громад сіл Ізюмського району, затвердженою рішенням ХХХІХ сесії районної ради V скликання  від 02.04.09 №378- V,1,00 на рік.

        2. Заступнику голови районної ради Дуванському С. В. укласти з Ізюмською райдержадміністрацією додаткову угоду на продовження терміну  оренди відповідно до  чинного законодавства України.

       3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціально – економічного розвитку району, спільної власності територіальних громад району, інвестицій та розвитку бізнесу (Проценко С.М.).

 

 

Голова районної ради                                                        А.Чегринець