Про продовження терміну оренди основних засобів, наданих Ізюмській райдержадміністрації

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                РІШЕННЯ                 

L сесії Ізюмської районної ради VI скликання

                     19.12.2014                                                                                № 663- VI

Про продовження терміну оренди

основних засобів, наданих

Ізюмській райдержадміністрації 

 

Розглянувши лист Ізюмської райдержадміністрації від 04.11.2014 №01-02/2554 стосовно продовження терміну оренди основних засобів, відповідно до  ст. ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

        1.Продовжити термін оренди основних засобів, а саме: кондиціонер  балансовою вартістю 3952,00 грн., ПЕВМ у складі (системний блок, монітор), балансовою вартістю 3945,00 грн., ПЕВМ у складі (системний блок, монітор), балансовою вартістю 4930,00 грн.), наданих Ізюмській райдержадміністрації, на термін – 2 роки 11 місяців, з орендною платою, згідно з Методикою розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться у комунальній власності територіальних громад сіл Ізюмського району, затвердженою рішенням ХХХІХ сесії районної ради V скликання  від 02.04.09 №378- V, 1,00 на рік.

 

       2. Заступнику голови районної ради Дуванському С. В. укласти з Ізюмською райдержадміністрацією додаткову угоду на продовження терміну  оренди основних засобів відповідно до  чинного законодавства України.

       3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціально – економічного розвитку району, спільної власності територіальних громад району, інвестицій та розвитку бізнесу (Проценко С.М.).

Голова районної ради                                                        А.Чегринець