Про продовження терміну оренди підвального приміщення, розташованого за адресою: м. Ізюм, вул.Ентузіастів,21-Б, наданого управлінню агропромислового розвитку Ізюмської райдержадміністрації

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                РІШЕННЯ                 

L сесії Ізюмської районної ради VI скликання

          19.12.2014                                                                            № 664- VI

Про продовження терміну оренди

підвального приміщення, розташованого

за адресою: м. Ізюм, вул.Ентузіастів,21-Б,

наданого управлінню агропромислового

розвитку Ізюмської райдержадміністрації 

 

        Розглянувши лист управління агропромислового розвитку Ізюмської райдержадміністрації від 09.12.2014 № 01-18/771 стосовно продовження терміну оренди комунального майна, відповідно до  ст. ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

      1. Продовжити термін оренди неопалювального підвального приміщення, яке розташоване за адресою: м. Ізюм, вул.Ентузіастів,21-Б, площею – 87,5м.кв., наданогоуправінню агропромислового розвитку Ізюмської райдержадміністрації, на термін – 2 роки 11 місяців, з орендною платою, згідно з Методикою розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться у комунальній власності територіальних громад сіл Ізюмського району, затвердженою рішенням ХХХІХ сесії районної ради   V скликання  від 02.04.09 №378- V, 1,00грн. на рік.

       2. Заступнику голови районної ради Дуванському С. В. укласти з управлінням агропромислового розвитку Ізюмської райдержадміністрації додаткову угоду на продовження терміну оренди відповідно до  чинного законодавства України.

 

      3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціально – економічного розвитку району, спільної власності територіальних громад району, інвестицій та розвитку бізнесу (Проценко С.М.).

 

Голова районної ради                                                        А.Чегринець