Про надання в оренду управінню агропромислового розвитку Ізюмської райдержадміністрації частини приміщення за адресою: м. Ізюм, вул.Ентузіастів,21-б

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                РІШЕННЯ                 

L сесії Ізюмської районної ради VI скликання

                     19.12.2014                                                                                 № 665- VI

 

Про надання в оренду управінню

агропромислового розвитку Ізюмської

райдержадміністрації частини

приміщення за адресою:

м. Ізюм, вул.Ентузіастів,21-б

 

        Розглянувши лист управіння агропромислового розвитку Ізюмської райдержадміністрації від 08.12.2014 №01-18/766 стосовно оренди комунального майна, відповідно до ст. ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

            Надати в оренду управінню агропромислового розвитку Ізюмської райдержадміністрації частину приміщення (кімнати №11, №12, №15, №16 другого поверху), основною площею  102,4м.кв., та площею загального користування – відповідно до чинного законодавства, розташованого за адресою: м. Ізюм, вул. Ентузіастів, 21-б, на термін – 2 роки 11 місяців, з орендною платою, згідно з Методикою розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться у комунальній власності територіальних громад сіл Ізюмського району, затвердженою рішенням ХХХІХ сесії районної ради   V скликання  від 02.04.09 №378- V, 1,00грн. на рік.

 

      2. Заступнику голови районної ради Дуванському С. В. укласти договір оренди відповідно до  чинного законодавства України.

 

      3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціально – економічного розвитку району, спільної власності територіальних громад району, інвестицій та розвитку бізнесу (Проценко С.М.).

 

Голова районної ради                                                        А.Чегринець