14 серпня 2019 року в Ізюмському районі у селах Вірнопілля та Кам’янка відбулося урочисте відкриття об’єктів-переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»


На заході були присутні депутат обласної ради Вісхан Ісламов, голова районної ради Сергій Дуванський, голова райдержадміністрації Любов Шамрай, заступник Ізюмського міського голови Костянтин Петров, директор територіального центру соціального обслуговування Ізюмської районної ради Олексій Тюльпа, сільські голови Ніна Загребельна та Людмила Задніпровська, місцева громада.
Завдяки ініціативі Вірнопільської ветеранської організації, яка стала переможцем міні-проекту «Закупівля масажерів, комп’ютерної та оргтехніки», для відділення територіального центру соціального обслуговування було закуплено апарат для масажу стоп, масажне крісло, масажер для ніг, наколінник, турманієвий мат та закуплено оргтехніку. Загальна сума проекту 250 000 грн., з них:
–         125 000 грн. – кошти обласного бюджету
–         112 500 грн.– кошти районного бюджету
–         12 500 грн. – кошти конкурсанта
Також відбулося відкриття масажерної кімнати і у Кам’янському відділенні терцентру соцобслуговування. Кам’янська ветеранська організація теж здобула перемогу у міні-проекті «Придбання масажерів та комп’ютерної техніки для відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування». В рамках міні-проекту було придбано масажери та комп’ютерну техніку.
Загальна сума проекту 250 000 грн., з них:
–         125 000 грн. – кошти обласного бюджету
–         112 500 грн.– кошти районного бюджету
–         12 500 грн. – кошти конкурсанта
Шановані гості привітали переможців міні-проекта, а депутат обласної ради Вісхан Ісламов вручив сертифікати головам ветеранських організацій.

01. 02. 03. 04. 05. 06. 07. 08. 09. 10.