20 серпня 2019 року в Ізюмському районі у селах Куньє та Чистоводівка відбулося урочисте відкриття трьох об’єктів-переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»На урочисте відкриття міні-проектів завітали депутат обласної ради Вісхан Ісламов, голова районної ради Сергій Дуванський, голова райдержадміністрації Любов Шамрай, начальник відділу освіти Ізюмської районної державної адміністрації Світлана Дворкіна, директори Куньєвського та Чистоводіського навчально-виховних комплексів Наталія Соляник та Надія Зеленюк, сільські голови Сергій Мовчан та Нерсес Нерсисян, місцева громада.
Батьківський комітет Куньєвського навчально-виховного комплексу був ініціатором проекту «Створення умов для розвитку спортивних та творчих здібностей дітей Куньєвського НВК під час ігрової діяльності». Даний проект був спрямований на створення умов для розвитку спортивних та творчих здібностей дітей та облаштування зони відпочинку для учнів та їх батьків.
В рамках реалізації проекту були придбані ігровий і спортивний майданчики, спортивні конструкції, павільйон, тенісні столи, лавочки та урни.
Загальний бюджет проекту 266 270 грн., з них:
–         133 135 грн. – кошти обласного бюджету
–         119 821 грн.– кошти районного бюджету
–         13 314 грн. – кошти конкурсанта
Наступний міні-проект громадської організації «Промінь» «Придбання масажного обладнання та комп’ютерної техніки». Завдяки його реалізації для відділення територіального центру соціального обслуговування було закуплено апарат для масажу стоп, масажне крісло, масажер для ніг, наколінник, турманієвий мат та комп’ютерну техніку.
Загальна сума проекту 243 500 грн., з них:
–         121 750 грн. – кошти обласного бюджету
–         109 575 грн.– кошти районного бюджету
–         12 175 грн. – кошти конкурсанта
У рамках обласного конкурсу реалізовний міні-проект батьківського комітету Чистоводівського навчально-виховного комплексу Ізюмської районної ради Харківської області «Здорове та правильне харчування – запорука здоров’я дитини». Результатом реалізації даного проекту є створення сучасного комфортного місця для харчування  школярів та працівників закладу. Якісне збереження їжі в належній температурі до вживання.
В рамках міні-проекту придбано сучасне кухонне обладнання  та облаштовано зони роздачі (марміт, стелажі для зберігання готової продукції, ваги електронні, стійка для столових приладів, сушка для посуду,  витяжки, електром’ясорубка). Придбані меблі для дітей різної вікової категорії. Проведений косметичний ремонт обідньої зали (облаштовано стелю, встановлені світильники, облаштовано стіни відповідно до зони розподілу).
Загальна сума проекту 153 400 грн., з них:
–         76 700 грн. – кошти обласного бюджету
–         69 030 грн.– кошти районного бюджету
–         7 670 грн. – кошти конкурсанта
Під час презентації проектів, конкурсанти виказали вдячність голові Харківської обласної ради Сергію Чернову, депутатському корпусу обласної ради, конкурсному комітету за плідну співпрацю та всебічну підтримку в реалізації міні-проектів, які мають важливе значення для сталого розвитку громад.
Депутат Харківської обласної ради Вісхан Ісламов вручив конкурсантам Сертифікати, що свідчить про успішну реалізацію міні-проектів обласного конкурсу, та побажав не зупинятися на досягнутому і втілювати в життя якомога більше нових проектів.