23

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                 РІШЕННЯ                

ІІІ сесії  районної ради VІI скликання

                   18.02. 2016 року                                                                       № 23-VIІ

Про затвердження кошторису витрат

на утримання виконавчого апарату

(секретаріату) районної ради на 2016 рік

Відповідно до пп..4 п. 1 ст. 43, пп.. 11 п.6 ст. 55, п.3 ст. 58  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від  09 березня 2006 року № 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”, постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 року №  664 «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

1 Затвердити кошторис витрат на утримання працівників виконавчого апарату (секретаріату) районної ради на 2016 рік в сумі  976,9  тис. грн.

  1. Надати дозвіл голові районної ради в міжсесійний період вирішувати питання щодо внесення змін в штатний розпис.
  2. Ізюмській районній державній адміністрації протягом 2016 року вносити пропозиції щодо змін до районного бюджету, враховуючи потребу в асигнуваннях на утримання ради та її виконавчого апарату, за поданням головного розпорядника коштів.
  3. Встановити у межах затвердженого фонду оплати праці голові районної ради та заступнику голови районної ради :

 4.1. Надбавку у розмірі до  50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років в межах асигнувань.

4.2. Преміювання із фонду премій, не меншого за 10% від фонду заробітної плати, щомісяця, за підсумками кварталу, року та до державних свят в межах асигнувань та за наявності коштів.

4.3. Матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення у розмірі середньомісячної заробітної плати в межах асигнувань.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку, свободи слова, інформації та регуляторної політики, соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури та молодіжної політики (Тютюнник Л.О.) та з питань бюджету (Мирошниченко Л.В. ).

Заступник  голови  районної ради                                                    В.Сердюк