Про внесення змін до розпорядження голови Ізюмської районної ради від 26.01.2021 р. №9-о “Про скликання чергової V сесії Ізюмської районної ради Харківської області VIII скликання”

Відповідно до ст.ст.46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Ізюмської районної ради:

1. Внести до розпорядження голови Ізюмської районної ради                       від 26.01.2021р. №9-о «Про скликання чергової V сесії Ізюмської районної ради Харківської області VІІІ скликання» наступні зміни:

  • пункт 3 розпорядження викласти у новій редакції:

«3. Винести на розгляд такі питання:

3.1. Про утворення Президії Ізюмської районної ради Харківської області VІІІ скликання.

3.2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Ізюмського району за 2020 рік.

3.3. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Балаклійського району за 2020 рік.

3.4. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Борівського району за 2020 рік.

3.5. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Барвінківського району за 2020 рік.

3.6. Про затвердження Програми соціального захисту населення Ізюмського району на 2021 рік.

3.7. Про внесення змін до рішення ІІ сесії Ізюмської районної ради VIII скликання від 22 грудня 2020 року №18-VIII «Про районний бюджет  Ізюмського району на 2021 рік»

3.8. Про деякі питання оренди комунального майна.

3.9. Про затвердження Переліку першого типу майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського району Харківської області, яке підлягає передачі в оренду на аукціоні.

3.10. Про затвердження Переліку другого типу майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського району Харківської області, яке підлягає передачі в оренду без проведення аукціону.

3.11. Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського району Харківської області у комунальну власність Балаклійської територіальної громади Харківської області в особі Балаклійської міської ради Харківської області, окремих об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського району Харківської області.

3.12. Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Ізюмського району Харківської області у комунальну власність Барвінківської міської територіальної громади в особі Барвінківської міської ради Харківської області окремих об’єктів.

3.13. Про безоплатну передачу частини бібліотечного фонду із спільної власності сіл, селищ, міст Ізюмського району у комунальну власність Ізюмської міської територіальної громади на баланс Управління культури Ізюмської міської ради.

3.14. Про безоплатну передачу частини бібліотечного фонду і комп’ютерного обладнання із спільної власності сіл, селищ, міст Ізюмського району у комунальну власність Куньєвської територіальної громади, в особі Куньєвської сільської ради Ізюмського району Харківської області.

3.15. Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб бюджетних установ та інших споживачів комунальному підприємству Балаклійської районної ради
«Балаклійські теплові мережі».

3.16. Про погодження лімітів на спеціальне використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів на 2021 рік.

3.17. Депутатські запити.

3.18. Різне.».    

24. Виконавчому апарату районної ради оприлюднити це розпорядження на сайті Ізюмської районної ради Харківської області та довести до відома депутатів районної ради.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради                                                   Сергій  ДУВАНСЬКИЙ