Конкурс на заміщення вакантної посади

Ізюмська районна рада Харківської області,

пл.Центральна, 1, м.Ізюм, Харківська обл.

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

головного спеціаліста фінансово-господарського відділу

виконавчого апарату (секретаріату) районної ради

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України; вища освіта не нижче ступеня молодшого бакалавра, вільне володіння державною мовою, без вимог до стажу роботи, уміння працювати на комп’ютері.

Додаткова інформація про умови конкурсу, основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надаються відділом з організаційних, кадрових та загальних питань виконавчого апарату (секретаріату) районної ради, або за телефонами (05743) 2-25-99.

          Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня повідомлення про оголошення конкурсу на радіо «Класне Радіо», за адресою: м.Ізюм, пл.Центральна, 1, 3 поверх, каб. № 22.

        Документи для участі у конкурсі:

заява про участь у конкурсі; заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування, за минулий рік, за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»; копія документа, який посвідчує особу, копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); згода на обробку персональних даних (надається при поданні документів у відділі з організаційних, кадрових та загальних питань виконавчого апарату (секретаріату) районної ради)