215

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                 РІШЕННЯ                

ХІІІ сесії  районної ради VІI скликання

                   09.12. 2016 року                                                                       № 215-VIІ

Про  внесення змін до рішення ІІІ сесії

VІІ скликання Ізюмської районної ради

від 18 лютого 2016 року №22-VІІ

«Про організацію та затвердження вартості

харчування учнів та вихованців

навчальних закладів Ізюмського району»

 

Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою задоволення потреб вимушено переміщених осіб внести зміни до рішення ІІІ сесії VІІ скликання Ізюмської районної ради від 18 лютого2016 року №22-VІІ «Про організацію та затвердження вартості харчування учнів та вихованців навчальних закладів Ізюмського району», керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. В пункт 2. рішення ІІІ сесії VІІ скликання Ізюмської районної ради від 18 лютого 2016 року №22-VІІ «Про організацію та затвердження вартості харчування учнів та вихованців навчальних закладів Ізюмського району» додати підпункт п.2.4 наступного змісту:

“2.4. учням 1-11 класів та вихованцям дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів Ізюмського району, батьки яких є учасниками бойових дій, що приймали безпосередню участь в АТО, забезпеченні її проведення і захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України ”.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку, свободи слова, інформації та регуляторної політики, з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури та молодіжної політики (Тютюнник Л. О.).

 

Голова районної ради                                                        С.Дуванський