246

УКРАЇНА

ІЗЮМСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                 РІШЕННЯ                

ХІV сесії  районної ради VІI скликання

                   22.12.2016 року                                                            № 246-VIІ

Про  продовження терміну дії оренди

основних засобів Територіальному центру

соціального обслуговування (надання соціальних

послуг) Ізюмської районної ради Харківської області

 

Розглянувши лист Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської районної ради Харківської області від 16.12.16 р. № 529 стосовно продовження оренди основних засобів (котел «Маяк» та насос «Новинка»), які використовуються терцентром у складі опалювальної системи орендованого приміщення за адресою: м. Ізюм, вул. Гагаріна, 1, відповідно до  ст. 43 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Продовжити термін оренди Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської районної ради Харківської області основних засобів, а саме: котел «Маяк» балансовою вартістю 3601,00 грн., насос «Новинка» балансовою вартістю 1351,00 грн. на термін оренди частини приміщення, розташованого за адресою: м. Ізюм, вул. Гагаріна, 1 – на 2 роки 11 місяців та встановити орендну плату за користування зазначеними основними засобами на пільгових умовах  1 грн. на рік відповідно до «Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться у комунальній власності територіальних громад сіл Ізюмського району», затвердженої рішенням ХХХІХ сесії районної ради V скликання  від 02.04.09 № 378-V.
  2. Доручити заступнику голови районної ради Сердюку В.М. укласти з Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської районної ради Харківської області договір оренди  відповідно до чинного законодавства України.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку району, спільної власності територіальних громад району, інвестицій та розвитку бізнесу, промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, торгівлі, зв’язку та паливо-енергетичного комплексу (Федченко В.В.).

 

Голова районної ради                                                                       С. Дуванський